Hakkımızda

1996 yılında Ankara’da kurulup daha sonra İstanbul’a taşınan firmamız şirketleşme öncesi var olan otuz yıllık inşaat deneyimi ve “Tüm güzellikler insanlar için” anlayışı ile günümüze kadar yurt içi ve yurt dışında çeşitli projelere imza atarak başarısını göstermiş, kalitesi ve güvenirliği ile kendisini kanıtlamıştır.

Bir marka olmak yolunda kurumsallaşan ve kurulduğu yıldan bu yana binlerce aileyi ev sahibi yaparak onurlanan şirketimiz, bunu yanında onbinlerce kişiyi iş sahibi yapmanın mutluluğunu yaşamaktadır.

İttifak İnşaat

Ülkemizde başarı ile yürütülen sosyal konut projelerinde birebir yer alan İttifak İnşaat KİPTAŞ ve TOKİ’ ye ait projelerde binlerce sosyal konut yapmış ve günümüzde kendi markasıyla konut üretimine devam etmektedir.

Daha büyük hedeflere yatırımlar yaparak geleceği sağlam temeller üzerine oturtma kararlılığında olan İttifak İnşaat faaliyet gösterdiği on yedi yıl boyunca olduğu gibi bundan sonra da sağlam, kaliteli ve çağdaş projeleri hayata geçirecek ve insanlığa sunduğu hizmetleri hep daha iyiye götürmek suretiyle büyük bir azimle çalışacaktır.

Misyon - Vizyon

İttifak İnşaat, ulusal ve uluslararası alanda insanlığa hep daha iyi hizmetler sunmak amacıyla, sahasına giren bütün konularda rekabet edebilecek düzeyde sağlam temeller üzerine oturtulmuş bir büyümeyi hedef edinmiştir.

Misyonumuz, çevreye saygılı olmak, sağlık ve emniyeti hep ön planda tutmak, kalite ve sağlamlığı temin etmek, müşteri memnuniyetini artırma k, mükemmelliği yakalamak, güvenilirliğini koruyarak dinamik ve hızlı çalışma performansını azimle sürdürmek, yeniliklere açık sürekli bir gelişme içinde olmaktır.

Vizyonumuz, çağımızın evrensel koşullarına uyumlu bir şekilde ileriye doğru yol alırken, toplumların kalkınması ve refahına katkıda bulunan özel sektör kuruluşlarının önde gelenleri arasında yer almaktır.

GRUP ŞİRKETLERİ
Fer Yapı

FerYapı, 2010 yılı Nisan ayında sektörde fark yaratan projelere imza atma hedefiyle yola çıktı. Güvenirlilik prensibini en sıkı ve hızlı bir şekilde sahiplenip farklılaşma, yenilikçilik ve sürdürülebilirlik temelleri üzerine kurulu çalışma anlayışından ödün vermeden, ülkemizin ihtiyaç duyduğu dünya standartlarında projeler üretiyor. Sektörün en prestijli projelerini hayata geçirmek için mimari sanatla özgün, modern ve mükemmeliyetçi bir anlayışla projeleri tasarlayıp gelecek nesiller için de kalıcı eserler yaratıyor.

Kuruluşunun ilk yılında itibaren, Sinpaş GYO ve Boyner Holding gibi Türkiye'nin geleceğe dönük yüzünü temsil eden dev kurumların güvenini kazanarak, toplam değeri 200 milyon doları bulan, 300.000m2'lik toplam inşaat alanına yapmış olduğumuz projeler sağlam adımlarla ilerlediğinin en önemli ispatı? FerYapı olarak finansal başarısı yüksek, alanında en başarılı proje ve hizmetlere imza atmanın yanı sıra, Türkiye pazarındaki lider şirketlerden biri olmayı hedefliyor. İmza attığı eserlerle yaşadığı toplum için katma değer üretmeyi ilke edinen FerYapı, çalışmalarında daima yeni fikirlere açık olup, kalıpların dışında düşünüp yaptıklarıyla farkını ortaya koyuyor.

Gayrimenkul sektörünün lider geliştiricileri arasında aldığı konumunu, uzman kadrosu, güçlü finansal yapısı, istikrarlı büyüme politikası, en son teknolojilere sahip altyapısı ve her alanda müşterisini ön planda tutan çalışma anlayışına borçlu. Sağlam temeller üzerine kurulan ve yapı sektöründe önemli bir yere sahip olan FerYapı, KONUTDER, ULI(Urban Land Institue), GYODER, INDER gibi ulusal ve uluslararası sektör organizasyonlarında etkin rol alıyor. Feryapı, Türkiye gayrimenkul sektörünün sosyal, kültürel ve ekonomik hayatına yön veren kalıcı projeleri hayata geçirmek için hız kesmeden emin adımlarla çalışmaya devam ediyor.